ZGLIŃSCY - PRACOWNIA KAMIENIARSKA
ul. Palisadowa 49, 04-232 Warszawa
tel: 22 835-68-11, kom: 601-33-59-01
kamieniarstwozglinscy@gmail.com


Nasza Pracownia Kamieniarska realizuje z różnego rodzaju kamieni naturalnych projekty własne i pomysły naszych klientów. Przeważają wykonania zabudowy kuchennej, w formie blatów stanowiących oprawę płyt grzejnych elektrycznych i gazowych, zlewozmywaków zewnętrznych i podwieszanych, blatów roboczych oraz dodatkowych elementów typu barki, parapety itp.

Kolejnym nurtem wykonawczym są granitowe i marmurowe obudowy kominków. To realizacje mające ogromny wpływ na klimat i nastrój panujący w Państwa domach. Uzyskanie właściwego, oczekiwanego efektu jest sumą prawidłowego doboru materiałów, wsparcia profesjonalnych projektantów oraz staranności wykonania. Zapewniamy spełnienie wszystkich tych warunków.

Nieodłącznym atrybutem naszego życia codziennego są łazienki. Zajmujemy się ich wyposażeniem w elementy pełniące rolę zarówno zdobniczą jak i funkcjonalną. Mnogość dostępnych kolorów marmurów, granitów, wapieni, trawertynów itd pozwala na interesujące aranżacje tych pomieszczeń.


Kominki

Kominki z kamienia w formach nowoczesnych i klasycznych.Zastosowanie różnorodnych materiałów pozwala nadać im niespotykany, indywidualny charakter.


Blaty

W tym dziale pokazujemy blaty zastosowane w różnego rodzaju aranżacjach: kuchniach, salonach, jadalniach. Pełnią rolę blatów roboczych, barków, czasem stolików.

Wygląd kuchni to wizytówka każdej gospodyni. Efektowny, łatwy do utrzymania w czystości, lśniący blat kuchenny, daje znacznie większą funkcjonalność niż zwykłe, produkowane z tworzyw i wiórów, laminowane płyty. Zastosowane w pokoju, świetnie sprawdzają się w roli bufetów, barków itp.


Łazienki

To szczególne miejsce powinno spełniać nawet mocno wygórowane oczekiwania pod względem utrzymania w czystości. Kamień naturalny z nawiązką spełnia te wymagania.


Parapety

To od nich wpadające przez okno odbite promienie słońca rozświetlają pomieszczenie.


Schody

Polerowane i z wykończeniem antypoślizgowym.


Inne realizacje

Prezentujemy w tej części nasze różnorakie prace, nie mieszczące się w poprzednich działach. Zawsze z wykorzystaniem kamieni naturalnych.


Pracownia Kamieniarska - Zglińscy. Wszelkie prawa zastrzeżone ©
Projekt i wykonanie: Krzysztof Łodykowski